Prosinec 2010

30. 12. 2010 → den ve znamení lyžování

31. prosince 2010 v 18:00 | Prue |  Deník
lyžaři
30.12.2010
Kdyby pro mě tenhle den nebyl nějak zajímavý, nenapsala bych. Ovšem on zajímavý byl. Ráno jsme se s taťkou vydali lyžovat.Sice tam chodíme už nějakou dobu, ale až ten den jsme zjistili, že nějaký čas ráno se lyžuje zadarmo. Tento poznatek se bude do budoucna určitě hodit. Ale to není to o čem jsem chtěla napsat. Asi v půlce jízdy (už placené) jsem si všimla, že je tam naše milovaná profesorka třídní. Byla jsem v její skupince na lyžáku a věřte, její připomínky mě provází oteĎ při každé příležitosti (třeba v hudebce, jednou jsem hrála potichu a ona hned " Nějak tě nepoznávám! Na lyžáku jsi jezdila jek drak, do všeho hned hrr a teď takové piánko? HREJ NAHLAS!"). Tak hodinu mi štěstí přálo a nestrhla jsem na sebe pozornost, brýle jsem nesundala, al pak se mi staly dvě věci, při kterých mě už asi poznala.

Milá a oblíbená přítelkyně. Zubatá.

31. prosince 2010 v 11:07 | Prue |  Myšlenky
ke článku "Mílá a oblíbená přítelkyně. Zubatá."
Můžeš utíkat, ale neschováš se. Před čím? Před smrtí. Musím přiznat, že toto téma mě jednak fascinuje, ale už dlouho mi leze do myšlenek. Ne v tom smyslu že bych chtěla spáchat třeba sebevraždu nebo někoho zabít, ale je to pro mě prostě zajímavé téma. A hlavně diskutabilní, což se mi líbí. Otázky ohledně paní zubaté se dají rozebírat dlouho. Já vám na některé povím svůj názor.


01. Dark Girl

30. prosince 2010 v 18:14 | Prue |  Šatník
náhled layoutu (do článku)
Netuším, jak dlouho jsem se s tím piplala, ale když to tak vezmu, bavilo mě to. Nejspíš je to jeden z mých povedenějších layoutů a dokonce se mi i líbí. Je na něm použitý jediný obrázek a to tenhle, jinak jsem si všechno dělala v Photo Filteru, kdyby měl někdo náhodou poblém.

Normálně bych fialovou do layoutu neplácla, ale jiná barva se mi sem nehodila. Ne že bych fialovou neměla ráda... ale všeho s mírou. Co fonty? Jsou tam použity Prophecy Script, Akoom, Allghieri Demo a Beat my guest. Ani nevím proč vm to říkám, ale až teď mi ten souhrn připadá úplný.


Vítejte v magickém světě

29. prosince 2010 v 18:11 | Phoebe & Prue |  Informace
© Níniel-Nienor
Jednoho krásného dne, napadlo dvě malé čarodějky (ne že bychom jimi skutečně byly) co tak založit blog o magii? A tak slovo dalo slovo a vznikl tento blog, Níniel-Nienor. Ale jak jen vznikl? Že by byly Phoebe a Prue skutečně tak mocnými čarodějkami, že tento blog vytvořily úplně, ale úplně samy? Tak já vám to prozradím, není tomu tak. V lese se seběhli nějací hbití elfové a trpaslíci ze společenství zvaném blog.cz a rozhodli se čarodějkám pomoci. Tito chlapíci, kteří si rádi nechávají říkat admini, všechno čarodějkám přednachystali, protože ve světě kódů se ani jedna nevyzná. A byla tato jejich práce zadarmo? Ne, nebyla. Tito trpaslíčci a elfové si žádají jen jednu, jedinou věc, a to je aktivní přístup k blogu, přidávání různých článků (čím pestřejší, barevnější, delší a propracovanější, tím samozřejmě lepší), milé chování k bludičkám, které rády na blogu čtou a hlavně pořádná vytrvalost, ať tyto čarodějky blog jen tak neomrzí. Pro Phoebe a Prue to bude jistě výzva, ale s milými bludičkami jim to půjde jistě snáze, tak pomůžete těmto čarodějkám v jejich splácení práce trpaslíčkům a elfům? Já tedy doufám, že ano. Ale i čarodějky se musely trošičku snažit a taky něco chtějí (nemáte na výběr, nebo vás stihne krutá kletba). Chtějí také ty již zmíněné bludičky, které jim doufám pomohou, jak svým milým vyzařováním (a to doslova), tak i častými návštěvami-nikoli vynucenými, ale příjemnými.
Phoebe (větší)