30. 12. 2010 → den ve znamení lyžování

31. prosince 2010 v 18:00 | Prue |  Deník
lyžaři
30.12.2010
Kdyby pro mě tenhle den nebyl nějak zajímavý, nenapsala bych. Ovšem on zajímavý byl. Ráno jsme se s taťkou vydali lyžovat.Sice tam chodíme už nějakou dobu, ale až ten den jsme zjistili, že nějaký čas ráno se lyžuje zadarmo. Tento poznatek se bude do budoucna určitě hodit. Ale to není to o čem jsem chtěla napsat. Asi v půlce jízdy (už placené) jsem si všimla, že je tam naše milovaná profesorka třídní. Byla jsem v její skupince na lyžáku a věřte, její připomínky mě provází oteĎ při každé příležitosti (třeba v hudebce, jednou jsem hrála potichu a ona hned " Nějak tě nepoznávám! Na lyžáku jsi jezdila jek drak, do všeho hned hrr a teď takové piánko? HREJ NAHLAS!"). Tak hodinu mi štěstí přálo a nestrhla jsem na sebe pozornost, brýle jsem nesundala, al pak se mi staly dvě věci, při kterých mě už asi poznala.

Za prvé, u vleku stál jeden chlapík a šel si stoupnout až kdesi dozadu, nikoho jsem tak ještě neviděla nasedat. A jelikož jsem myslela, že mě pouští, šla sem si stoupnout před něho a vyhlížela jsem pomu. Ten na mě začal tak vyřvávat. Že jsem nevychovaný fakan co předbíhá a podobné bbosti. Tak sem byla zticha a šla sem si stoupnout za něj. Normálně bych mu něco řekla, ale nechtěla jsem, aby mě poznala po hlase.

Za druhé, má osudná jízda, při které jsem už prozrazena určitě byla. Když jsem dole připržďovala, podjela mi lyže a rozjela jsem se ještě víc, akorát že to bylo těsně vedle naší učitelky. Narazila jsem do takové síťky hned vedle ní. Zkoušela jsem se zvednout, ale měla sem lyže pod jejíma, takže promluvit jsem musela. Nedala na sobě znát že by mě poznala, prostě se jen posunula níž. Ách jo, netěším se na hodiny s ní.

Tak jsem dojezdila posledních pár jízd co mi zbyly a šla jsem k autu, kde na mě čekal taťka, protože jsem měla o dvě jízdy víc. Přilbu s brýlema jsem si sundala až tam, projistotu. Byla to sranda, aspoň jsem poučena pro příště. Nikdy nesundávat přilbu...

Taky vám přeji šťastný nový rok, ať se máte dobře a užijete si ještě víc než v roce 2010!!
Prue (větší)

 


Komentáře

1 Aeiska Aeiska | Web | 1. ledna 2011 v 20:37 | Reagovat

hej super mě se to líbí ikdyž si mi to už říkala :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama